Sme najväčší likvidátor na Slovensku. Dôverujte nám! Sme jedinou spoločnosťou na Slovensku, ktorá sa zaoberá likvidovaním spoločností na profesionálnej úrovni všetkými zákonnými metódami. Náš tím tvoria profesionálni právnici, ktorí sú skutočnými špecialistami na túto oblasť. Aj preto nemáme v likvidáciách súpera.

Jednoduché riešenie likvidácie s odkúpením spoločnosti za minimálnu cenu.
Najnižšia cena v SR: 970,- Eur za nezadlženú s.r.o. a 1 370 € za zadlženú s.r.o.

Čo je to Likvidácia EASY ?

Likvidácia EASY je forma administratívnej likvidácie spoločnosti, vykonávanej podľa § 70-75 Obchodného zákonníka. Obsahuje vyhotovenie zákonom vyžadovaných dokumentov na vstup spoločnosti do likvidácie a spracovanie návrhu na výmaz spoločnosti z obchodného registra po ukončení likvidácie. Obsahuje tiež odkúpenie likvidovanej spoločnosti, odvolanie starého konateľa, vymenovanie nového konateľa a vymenovanie likvidátora v likvidovanej spoločnosti za účelom vykonania likvidácie. Klientom ponecháva nad riešením procesu likvidácie voľnosť a všetku administratívu prenáša na nás.


Ako dlho trvá Likvidácia EASY ?

Dĺžka trvania likvidácie je individuálna pre každú likvidovanú spoločnosť. Dokumenty na odkúpenie spoločnosti a vstup do likvidácie Vám pripravíme do 24 hodín od potvrdenia objednávky. Zmena konateľov, spoločníkov a vstup do likvidácie sa v obchodnom registri objaví asi o 2 týždne, ale my túto zmenu vybavíme so spätným dátumom. Samotná likvidácia potom trvá od 4 mesiacov.


Aká je cena za Likvidáciu EASY?

Naša akciová cena je najlepšia na trhu a začína na 970,- Eur za nezadlženú spoločnosť. Za zadlženú spoločnosť je akciová cena 1 370 ,- Eur. V cenách sú zahrnuté naše náklady na spracovanie a poplatky, ktoré musíme zaplatiť štátu, a ktoré k dnešnému dňu (stále sa menia) predstavujú sumu 115+185 Eur. Tieto poplatky zaplatíme za Vás! Naša cena najnižšia v celej SR.


Kto zabezpečí podania na všetky úrady?

Všetky podania súvisiace so vstupom spoločnosti do likvidácie, zmenou spoločníkov a konateľov, vymenovaním likvidátora, ako aj ohláseniami na štátne registre a zákonom vyžadované organizácie zabezpečíme my, pričom táto činnosť je už zahrnutá v cene! My zabezpečíme aj výmaz spoločnosti z obchodného registra po skončení likvidácie a aj táto činnosť je zahrnutá v cene služby.


Môžem zlikvidovať aj zadlženú spoločnosť?

Áno, zákon umožňuje likvidáciu aj zadlžených spoločností.


Je táto služba v súlade so zákonom? Hrozí mi niečo?

Samozrejme, že táto služba je v súlade so všetkými zákonmi. PROFI Likvidácie by si nikdy nedovolili poskytovať služby v rozpore so zákonom a preto si môžete byť istí, že vám nič nehrozí.

4590
klientov
14
rokov na trhu
100
% garancia spokojnosti
02/210 261 22

Sociálne siete

Aktuálne informácie nájdete aj na našej stránke na Facebook-u